Na těchto stránkách najdete nabídku výletů s dostatečným předstihem. U něj je vždy uvedena cena a popis výletu, jeho program.

U každého zájezdu je ikonka objednat. Na ní klikněte, rozbalí se vám tabulka údajů, které je nutné všechny vyplnit. Po odeslání se vám automaticky vygeneruje potvrzení objednávky a číslo účtu, na které je třeba zájezd uhradit. Pokud vám to nejde touto cestou, tak napište email na lenka@histoury.cz, kde uveďte prosím jméno, počet osob, poštovní adresu, mail a telefon, rezervaci uděláme za vás a opět vám do mailu přijdou platební údaje. Lze také objednat zájezd telefonicky, budeme od vás chtít také všechny kontakty. Od února 2021 bude každého 1.v měsíci otevřena naše kamenná “kancelář” v prostoru Městské knihovny Tábor. Zde budeme pořádat přednášky na zvolená témata, která budou navazovat na naše připravované, nebo již uskutečněné zájezdy. Přednášky budou zdarma a i zde bude možné zájezd rovnou zakoupit a zaplatit.

Chcete-li zájezd individuální, pro svou skupinu přátel, pro rodinu, ve vámi vybraném termínu, případně v jazykové mutaci, pak vám připravíme individuální návrh programu včetně ceny. Zájezd jsme schopni realizovat i pro 2 osoby (s využitím dopravy klientů nebo naší vlastní)

Storno podmínky :

  1. Rezervaci zájezdu je platná po uhrazení na účet nebo v hotovosti. Rezervaci vám vedeme na jméno a počet osob. Rezervaci vám držíme max 5 dní.
  2. Zájezd musí být zaplacen dopředu a to ve 100% částce.
  3. Cena za zájezd je konečná a platná pro všechny věkové kategorie.
  4. V ceně zájezdu je kompletní servis : zajištění dopravy, zajištění vstupenek, zajištění průvodce, pojištění proti úpadku CK
  5. V ceně zájezdu není zahrnuto (pokud není individuálně ujednáno jinak) : stravování, vstupy nad rámec programu, ubytování
  6. Storno poplatky : při zrušení rezervace zájezdu 10% z celkové částky, při zrušení 14 dní a méně před konáním zájezdu 100% částky. Nebo dle individuální dohody. Zakoupený zájezd při zrušení lze dle dohody přesunout na jiný termín či druh.
  7. Objednáním zájezdu dává účastník souhlas se zpracováním osobních dat a zároveň bere na vědomí, že na zájezdech mohou být pořizovány fotografie, které budou použity veřejně pro propagaci cestovní kanceláře