Cyklus Krása a pýcha baroka – Český Krumlov - 1Den

Termíny

Datum výletu Dostupnost Cena Volná místa
26. 6. 2021 - 26. 6. 2021 Limitované Kč 1,100
7 Volno
Rezervovat
Načíst další
Zobrazit méně
Barokní divadlo v Českém Krumlově je rozhodně nejkrásnější prostor, které toto město a jeho zámek může nabídnout. Je naprosto ojedinělé nejen vzhledem jeviště a hlediště, ale také kompletní ohromnou sbírkou unikátních kostýmů, rekvizit, doplňků, scény z 18.století. Divadlo prošlo v 60.letech velkou rekonstrukcí a dodnes je plně funkční ! Prohlídky pro malé skupiny jsou omezené a dlouho dopředu vyprodané !!
Bude to určitě vrchol našeho výletu. Ale abychom pochopili zcela životní styl v době baroka, tak navštívíme i barokní interiéry zámku, barokní zahradu a projdeme se tímto krásným městem.
Také vás čeká překvapení do programu. Pojeďte se naladit do doby přepychu, paruk, honosných oslav. Nemusíme jistě připomínat že celý Český Krumlov je zapsán do světového dědictví UNESCO.
Cena za osobu: 1100,- Kč

Cena zahrnuje : dopravu, vstupenky do všech objektů, průvodce

ZAVOLEJTE NÁM A MÍSTA REZERVUJTE – 724 820 178
NEBO OBJEDNEJTE ONLINE NA TÉTO STRÁNCE

Bližší informace ohledně odjezdu vám budou zaslány po zaplacení zájezdu.
Všechny výlety jsou celodenní. Je třeba si vzít dobré oblečení adekvátní k počasí, jídlo a pití sebou. Výlety jsou koncipovány tak, že se nepočítá s velkými rozchody a s časem na oběd.

Ačkoliv se snažíme udělat výlet co nejpohodlnější, v některých případech je třeba zvládnout i lehkou fyzickou zátěž. Rádi vás budeme informovat telefonicky nebo mailem.
Zájezd se platí vždy předem ve 100% výši. Stornopoplatek : 14 dní předem ve 100% výši, do 14 dnů před termínem 0%. Rádi se vám v případě zrušení pokusíme vyjít maximálně vstříc s náhradním programem.
Platba zájezdu je možná prozatím převodem na účet.

Odjezdy z Tábora a Sezimova Ústí (možnost přistoupení po trase zájezdu – dle dohody)

Máte dotaz? Pošlete nám ho prostřednictvím formuláře.

Cyklus Krása a pýcha baroka – Český Krumlov
Cena od
CZK 1,100 Za osobu
Přidat cestující
Osoba
CZK 1,100 Za osobu
Potřebujete pomoci s rezervací? Pošlete nám zprávu